Mani vienmēr ir saistījis radīšanas process... radīt taustāmu ietvaru idejai, veidot interesantas materiālu kombinācijas, radīt mēbeles un lietas, kas, iespējams, tiks nodotas nākamajām paaudzēm. Jau vairāk kā 10 gadus darbojoties mēbeļu izgatavošanas nozarē, savā profesijā esmu ieguldījis aizrautību, enerģiju un rūpīgi krājis profesionālās zināšanas.

Tāpēc arī savu uzņēmumu esmu izveidojis tikai tagad, kad līdz sīkākajām niansēm aptverti mēbeļu radīšanas knifi un iegūta nenovērtējama pieredze, strādājot ar visdažādākajiem pasūtījumiem un, izveidojot iecerēto tieši, tādu kā klients izsapņojis. Tas ir mans lielākais gandarījums šajā darbā – sajūta, ka izdevies radīt vēl vienu paliekošu, kvalitatīvu un skaistu lietu, kura no rūpīgi izlolotas un izplānotas idejas gatava nonāk sava īpašnieka rokās.
Ar pārliecību varu teikt – ja meklējat uzticamu sadarbības partneri, ar profesionālām zināšanām, lielisku komandu un ar aizrautību radīt un īstenot Jūsu sapņu pasūtījumus, Jūs esat nonācis īstajā mājas lapā.

Ar cieņu,
Jānis Eihenbaums

Janis Eihenbaums

 

 

 

Uz sākumu